solution

شرکت باسا

  • راهکارهای قابل ارائه

Retail PRO نرم‌افزار پیشرو در میان سیستم‌های مدیریت فروش و سیستم کنترل موجودی است، که از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین سیستم‌های موجود در زمینه مدیریت فروش، عرضه کالا و کنترل موجودی سود می‌برد و به دلیل حضور 20 ساله‌ی این نرم‌افزار در بازار جهان و بهبود دائمی آن، به شکل معنی‌داری، سودآوری را در سازمان‌های مقصد افزایش می‌دهد.Retail

این نرم‌افزار بسیار منعطف و در عین حال قدرتمند است به شکلی که از مدیریت یک فروشگاه مجزا تا عملیات خرید و فروش و … فروشگاه‌های بزرگ با بیش از حتی 300 شعبه را پشتیبانی می‌کند.

قابلیت‌های نرم‌افزار در مورد مدیریت فروش، کنترل موجودی، تحلیل و طراحی موجودی انبار و مدیریت مشتریان از سوئی و واسط کاربر قدرتمند Retail PRO، انعطاف‌پذیری لازم برای منطبق شدن بر نیازهای سازمان مورد نظر از سوئی دیگر باعث استفاده روزافزون از این نرم‌افزار شده است به طوری که امروزه بیش از 75000 مرکز در 70 کشور جهان در حال استفاده از Retail PRO هستند.

در مورد بحث پشتیبانی نیز در حال حاضر بیش از 2500 نمایندگی در سراسر دنیا وجود دارد که علاوه بر رفع مشکلات مشتریان به صورت شبانه‌روزی، کلیه نظرات و پیشنهادات آنها را جمع‌آوری نموده و به تیم پشتیبانی مرکزی جهت توسعه اعلام می‌نماید که این امر باعث شده این نرم‌افزار همواره بر لبه تکنولوژی در حال حرکت باشد ویژگی‌ای که کلیه شرکت‌های تجاری موفق دنیا به آن نیازمند می‌باشند.

با توجه به فعالیت این نرم‌افزار از سال 1986 و توسعه روزانه آن (ایجاد نسخه‌های جدید حداقل هر یک ماه یکبار) به‌ویژه در زمینه Functionality این سیستم به‌عنوان یکی از راه حل‌های جامع در زمینه‌های اعلام شده مطرح می‌گردد.

شایان ذکر است که این نرم‌افزار جهت سهولت در توسعه و کاربرد نرم‌افزار دارای ماژول‌های گوناگون می‌باشد که تعدادی از آنها عبارتند از:

–      مدیریت موجودی و انبار و تغییرات آنsalian

–      انتقالات بین انباری و فروشگاه‌ها

–      مدیریت تنظیمات

–      مدیریت خرید

–      مدیریت گزارشات و آمارهای تحلیلی

–      مدیریت ابزارها

مشتریان باسا