RetailPRO

Retail PRO نرم‌افزار پيشرو در ميان سيستم‌هاي مديريت فروش و سيستم کنترل موجودي است، که از کامل‌ترين و پيشرفته‌ترين سيستم‌هاي موجود در زمينه مديريت فروش، عرضه کالا و کنترل موجودي سود مي‌برد و به دليل حضور 20 ساله‌ي اين نرم‌افزار در بازار جهان و بهبود دائمي آن، به شکل معني‌داري، سودآوري را در سازمان‌هاي مقصد افزايش مي‌دهد.

اين نرم‌افزار بسيار منعطف و در عين حال قدرتمند است به شکلي که از مديريت يک فروشگاه مجزا تا عمليات خريد و فروش و … فروشگاه‌هاي بزرگ با بيش از حتي 300 شعبه را پشتيباني مي‌کند.

قابليت‌هاي نرم‌افزار در مورد مديريت فروش، کنترل موجودي، تحليل و طراحي موجودي انبار و مديريت مشتريان از سوئي و واسط کاربر قدرتمند Retail PRO، انعطاف‌پذيري لازم براي منطبق شدن بر نيازهاي سازمان مورد نظر از سوئي ديگر باعث استفاده روزافزون از اين نرم‌افزار شده است به طوري که امروزه بيش از 75000 مرکز در 70 کشور جهان در حال استفاده از Retail PRO هستند.

در مورد بحث پشتيباني نيز در حال حاضر بيش از 2500 نمايندگي در سراسر دنيا وجود دارد كه علاوه بر رفع مشکلات مشتريان به صورت شبانه‌روزي، کليه نظرات و پيشنهادات آنها را جمع‌آوري نموده و به تيم پشتيباني مركزي جهت توسعه اعلام مي‌نمايد که اين امر باعث شده اين نرم‌افزار همواره بر لبه تکنولوژي در حال حرکت باشد ويژگي‌اي که کليه شرکت‌هاي تجاري موفق دنيا به آن نيازمند مي‌باشند.

با توجه به فعاليت اين نرم‌افزار از سال 1986 و توسعه روزانه آن (ايجاد نسخه‌هاي جديد حداقل هر يک ماه يکبار) به‌ويژه در زمينه Functionality اين سيستم به‌عنوان يکي از راه حل‌هاي جامع در زمينه‌هاي اعلام شده مطرح مي‌گردد.

شايان ذکر است که اين نرم‌افزار جهت سهولت در توسعه و کاربرد نرم‌افزار داراي ماژول‌هاي گوناگون مي‌باشد که تعدادي از آنها عبارتند از:

–      مديريت موجودي و انبار و تغييرات آن

–      انتقالات بين انباري و فروشگاه‌ها

–      مديريت تنظيمات

–      مديريت خريد

–      مديريت گزارشات و آمارهاي تحليلي

–      مديريت ابزارها

معرفی راهکارها