solution

شرکت باسا

  • راهکارهای قابل ارائه

 با توجه به مزایای معماری سرویس گرا و روند رو به رشد استفاده از این تکنولوژی در پیاده سازی سیستمهای نرم افزاری در کل دنیا، این شرکت از سال 1383 تمرکز خود را بر انتخاب و همچنین تولید سیستمهای پایه و زیرساختی برای این معماری قرار داده است.  نتیجه این تلاش ارائه دو محصول قدرتمند و متفاوت در زمینه توسعه سیستمهای مبتنی بر سرویس می باشد.soa 300x226

با بررسی نیازهای بازار و مقایسه محصولات روز دنیا در زمینه BPMS و نیز نظر به توان تخصصی و مدیریتی و تجربه موجود در زمینه محصولات اوراکل، این شرکت ارائه کننده راهکارهای شرکت اوراکل در زمینه توسعه معماری سرویسگرا بوده و با توجه به پیشینه و توان بالای شرکت اوراکل، پیشنهاد ارجح شرکت باسا برای سازمانها استفاده از محصولات اوراکل در قالب مجموعه Fusion Middleware می باشد. در همین زمینه گزارش جامعی در خصوص مقایسه BPMS های مطرح دنیا و جایگاه راهکار اوراکل تنظیم گردیده است که درصورت درخواست مشتریان گرامی، قابل ارائه می باشد.
از سوی دیگر با توجه به نیاز تعدادی از سازمانها در بکارگیری محصولات متن باز (Open source)، این شرکت با داشتن مجموعه ای از نیروهای زبده و متخصص در زمینه جاوا و بکارگیری محصولات Open Source اقدام به بومی سازی و یکپارچه سازی بهترین محصولات کدباز موجود و ایجاد مجموعه ابزار قدرتمندی به نام BASA SOA Suite نموده است.

این شرکت بر اساس نیازسنجی و شرایط هر یک از مشتریان خود، راهکار بهینه را به آنان پیشنهاد و درصورت موافقت، نسبت به بکارگیری آن در توسعه محصولات مدنظر مشتری محترم اقدام می نماید.

BASA SOA Suite یک ابزار مجتمع بر اساس معماری سرویس گرا است که می­تواند کاربر را از اولین مراحل تولید (شامل طراحی، پیاده­سازی و توسعه نرم افزار و ایجاد فرایندهای سازمانی) تا اجرا، نظارت و مدیریت زمان اجرای نرم افزارهای تولید شده همراهی نماید. به دلیل استفاده از یک موتور گردش پروسه مناسب و قابلیت تغییر زمان اجرای فرم­ها، نرم افزارهایی که تحت این ابزار تولید شده­اند از قابلیت تغییر پذیری بالایی برخوردار می­باشند

مشتریان باسا